طراحی و مدیریت وب سایت

 

امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها، موسسات و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است. در عصر ارتباطات، دنیای اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم است. گستردگی دسترسی به اطلاعات یک وب سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکاناتی که میتواند در اختیار کاربران خود قرار دهد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگیهای یک وب سایت می‌باشد.

بسیاری از اشخاص از جمله وکلا، مهندسان، پزشکان، صاحبان حرف و مشاغل، با داشتن سایت شخصی قادرند مشتریان بیشتری را به دست آورند و ارتباط خود را با مشتریان و نیز دوستان و همکاران خود مدیریت کنند. داشتن وبسایت و ایمیل شخصی موقعیت شما را در حرفه و همکاران و مراجعین شما بسیار افزایش خواهد داد.

شما می توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را در هر زمینه از اینترنت پیدا کنید ، همینطور کسی که به دنبال توانائی های شماست می تواند از همین طریق با فعالیت های شما آشنا شده و استفاده نماید . طراحی حرفه ای یک وب سایت کمک به بزرگ شدن و پیشرفت آن مجموعه می کند و همچنین در جذابیت بیشتر در جذب مشتری یا جذب مشتری حقیقی یاری می نماید ، طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد. طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید.

طراحی سایت همانطور که در سطوح متفاوتی انجام می گیرد تعرفه ها ها و قیمت های متفاوتی دارد. هر چه قدر وب سایت ساده تر باشد هزینه ی کمتر و در صورت حرفه ای بودن، هزینه ی بالاتری را شامل می شود. در حقیقت طراحی یک وب سایت خوب و بهینه سازی آن در سطح حرفه ای منجر به جذب مشتری بیشتر و ارتقاء سطح شغلی می شود، پس مطمئنا با پرداخت هزینه ی بیشتر میتوان وب سایتی پر بیننده تر و بهینه تر فراهم آورد.
قیمت طراحی سایت به فاکتورهای دیگری نیز بستگی دارد. به عنوان مثال داشتن یک سایت داینامیک با استاتیک بسیار متقاوت است. سایت پویا یا داینامیک به سایتی گفته میشود که به مدیر شرکت این امکان را می دهد که بتواند هر وقت که مایل است محتوای قسمت هایی از سایت را به دلخواه تغییر دهد برای نمونه به او این امکان داده می شود که به جای اطلاعات قدیمی اطلاعات جدیدتری را وارد نماید. طراحی سایت استاتیک فاقد چنین امکاناتی برای مدیر می باشد، بنابراین این خود یکی از فاکتورهایی است که می تواند قیمت یک وب سایت را با وب سایتی دیگر متفاوت کند. امکانات اضافی که در یک وب سایت قرار می دهیم وعلاوه بر آن فاکتورهایی نظیر بالا بودن ترافیک وب سایت (که میتواند منجر به بالا رفتن رتبه وب سایت در موتورهای جست و جو می گردد) همگی در تعیین هزینه یک وب سایت ایفای نقش می کنند.
اگر اقتصادی بیندیشیم در می یابیم که با طراحی یک وب سایت خوب نه تنها هزینه نمی کنیم بلکه آینده شغلی خود را بهبود می بخشیم. پس در حقیقت طراحی یک وب سایت خوب نوعی آینده نگری شغلی محسوب می شود.

رایان پویش یک بسته ویژه برای شما در نظر گرفته که در زمانی سریع و هزینه‌ای اندک، صاحب یک سایت اختصاصی شوید.

شما در عرض چند دقیقه می توانید هاست و دامنه خود را سفارش داده و فورا تحویل بگیرید.

همچنین می توانید در صورت تمایل برای ساخت وب سایت اختصاصی خود در دامنه دلخواه سفارش بدهید.

امکانات وب سایت اختصاصی

۱ نصب سیستم مدیریت محتوا

۲ درج اطلاعات و محتوای اختصاصی شما

۳ ساخت منوهای اصلی (خانه، خدمات، محصولات، معرفی، اطلاعات تماس و …)

۴ درج و تنظیم مشخصات و لوگوی اختصاصی

۵ ساخت گالری تصاویر

۶ درج کپی رایت

۷ تنظیم و راه اندازی ایمیل

۸ تست و راه اندازی و تحویل نهایی

۹ ساخت و تحویل بک آپ وب سایت

هزینه طراحی، ساخت و راه‌اندازی وب‌سایت با تمامی امکانات فوق ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد