مشاوره جامع انفورماتیک

 

  مشاوره نقش مهمی در مدیریت و پیشبرد امور هر مجموعه ای دارد. شما برای دریافت خدمات انفورماتیک اعم از حوزه سخت افزار و نرم افزار، اتوماسیون، وبسایت و غیره ممکن است نیاز داشته باشید با شرکت های سرویس دهنده مختلفی تماس بگیرید وخدمات یا کالا دریافت کنید. اطمینان از اینکه خدمات و کالای مورد نظر شما  توسط کدام شخص یا شرکت و یا با کدام کیفیت می تواند ارائه شودنیاز به تجربه، دانش فنی و  دانش بازار دارد. رایان پویش آماده ارائه مشاوره در تمام نیازهای انفورماتیک مؤسسه شما است ازجمله تعمیر و نگهداری سیستمها، شبکه، اینترنت، اتوماسیون، مخابرات و سانترال، امنیت اطلاعات، نظارت و مانیتورینگ. ما می توانیم به عنوان مشاور انفورماتیک مؤسسه شما با شرکتهای سرویس دهنده به شما، متصدی مذاکره و پیگیری امور باشیم.

از خدمات رایان پویش در زمینه پشتیبانی و نگهداری سیستمهای کامپیوتری و شبکه، ارائه خدمات ویژه مشاوره جهت آموزش شبکه و آی تی به مسئولین فنی شرکت‌ها و همچنین آموزش به پرسنل شرکت‌ها برای استفاده درست از تجهیزات کامپیوتری و نرم افزارهای موجود در شبکه می‌باشد.

هزینه مشاوره تلفنی رایگان است

مشاوره انفورماتیک در حوزه های نرم افزار، سخت افزار و شبکه ارائه می شود:

حوزه نرم افزاری

در مشاوره نرم افزاری، نیازهای نرم افزاری شما بررسی و مناسب ترین نرم افزارها معرفی و در مورد نحوه تهیه، نصب، راه اندازی و کاربرد آنها راهنمایی های لازم در اختیارشما قرار می گیرد که شامل مشاوره عمومی، تخصصی و فوق تخصصی نرم افزاری می باشد.

عناوین برخی از نیازهای نرم افزاری که در مورد آنها می توانید از مشاوره رایان پویش برخوردار باشید:

  • آماده سازی تخصصی هارد و دیگر استوریجها برای بهترین کارآیی .
  • نصب و سفارش سازی انواع سیستم عامل به صورت بسیار حرفه ای با پرفرمنس بالا.
  • نصب انواع برنامه های سیستمی.
  • نصب انواع برنامه های آنتی ویروس و امنیت.
  • نصب برنامه های تخصصی از قبیل برنامه های محاسباتی و گرافیکی.
  • نصب برنامه های خاص مانند برنامه های حسابداری و برنامه های اختصاصی مشتری.
  • آموزش کار با سیستم عامل و برنامه های نصب شده و اپراتوری سیستم.
  • نصب درایورهای مورد نیاز سیستم.
  • نصب برنامه های تجهیزات جانبی.

حوزه سخت افزار و شبکه

در زمینه سخت افزار و شبکه، رایان پویش می تواند به آنالیز و نیازسنجی شبکه شما مبادرت و ساختار شبکه مورد نیاز شما را طراحی کند، و در صورت نیاز با توجه به شناخت و تجربه کافی در حوزه تجهیزات انفورماتیک، از طریق ایجاد همکاری با شرکتهای فعال در زمینه تولید و واردات تجهیزات انفورماتیک، این امکان را به شما می دهد که تجهیزات مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان به دست آورید.

همچنین با توجه به تجربه سالها فعالیت در این حوزه، راهکارهای لازم برای کسب خدمات پس از فروش مطابق تعاریف انجام شده توسط تولید کنندگان اصلی کالاها را پیش بینی می کند.

از جمله خدمات ما جهت مشاورۀ تأمین قطعات و تجهیزات می توان به این موارد اشاره کرد:

تأمین انواع تجهیزات Active و Passive شبکه

تأمین انواع قطعات سیستمهای کامپیوتری

تأمین انواع تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری شبکه

تأمین قطعات انواع کامپیوتر PC

تأمین قطعات انواع لپ تاپ.