هاستینگ و ثبت دامنه

   

 امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها، موسسات و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است. در عصر ارتباطات، دنیای اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم است. گستردگی دسترسی به اطلاعات یک وب سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکاناتی که میتواند در اختیار کاربران خود قرار دهد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگیهای یک وب سایت می‌باشد.

     بسیاری از اشخاص از جمله وکلا، مهندسان، پزشکان، صاحبان حرف و مشاغل، با داشتن سایت شخصی قادرند مشتریان بیشتری را به دست آورند و ارتباط خود را با مشتریان و نیز دوستان و همکاران خود مدیریت کنند. داشتن وبسایت و ایمیل شخصی موقعیت شما را در حرفه و همکاران و مراجعین شما بسیار افزایش خواهد داد.

     شما می توانید تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را در هر زمینه از اینترنت پیدا کنید ، همینطور کسی که به دنبال توانائی های شماست می تواند از همین طریق با فعالیت های شما آشنا شده و استفاده نماید . طراحی حرفه ای یک وب سایت کمک به بزرگ شدن و پیشرفت آن مجموعه می کند و همچنین در جذابیت بیشتر در جذب مشتری یا جذب مشتری حقیقی یاری می نماید ، طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد. طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید.

     داشتن وب مستلزم داشتن یک فضای اختصاصی در اینترنت می باشد که اصطلاحا هاست یا فضای میزبانی وب نام دارد. همچنین به یک آدرس اینترنتی نیاز دارید که مراجعین شما به این آدرس اینترنتی یا دامنه مراجعه کنند. تهیه هاست و دامنه فقط چند دقیقه زمان می برد. برای مشاوره و تهیه هاست و دامنه با ما تماس بگیرید.

رایان پویش یک بسته ویژه برای شما در نظر گرفته که در زمانی سریع و هزینه‌ای اندک، صاحب یک سایت اختصاصی شوید.

شما در عرض چند دقیقه می توانید هاست و دامنه خود را سفارش داده و فورا تحویل بگیرید.

همچنین می توانید در صورت تمایل برای ساخت وب سایت اختصاصی خود در دامنه مورد نظر سفارش بدهید.

فضای هاستمبلغ ماهانه (تومان)مبلغ سالانه (تومان)دامنهمبلغ سالانه (تومان)
۲۰۰ مگ۱۰۰۰۰۶۰۰۰۰ir.۶۰۰۰
۵۰۰ مگ۱۵۰۰۰۸۰۰۰۰com.۱۵۰۰۰۰
۱۰۰۰ مگ۲۰۰۰۰۱۰۰۰۰۰net.۱۸۷۰۰۰