آموزش آنلاین

وبینار آموزشی

وبینار، یک جلسه، کلاس یا سمینار است که به صورت آنلاین و بر بستر وب انجام می‌شود. برگزاری وبینارهای آنلاین یکی از بهترین، کارآمدترین و ارزان‌ترین روشهای آموزشی در دنیای امروز است. رایان پویش برای کاربران خود کلاسهای آموزشی در حوزه انفورماتیک بصورت وبینار برگزار می کند. شرکت در این کلاسها بسیار راحت، قابل انعطاف، آسان و کم‌هزینه است. شما در هرزمان و هرمکانی که باشید می توانید با یک دستگاه موبایل، لپ تاپ و یا کامپیوتر به راحتی به وبینار متصل شوید و بصورت آنلاین و تصویری در جلسه شرکت کنید. آموزشها را ببینید و پرسش و پاسخ داشته باشید. از مهمترین مزایای وبینار انعطاف‌پذیری زمان تشکیل و صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد می‌باشد. این وبینارها برای مدیران، کارمندان، دانشجویان و کارآفرینان بسیار مناسب و رهگشاست.

افراد، مؤسسات و شرکتها می‌توانند برگزاری وبینار مورد نظر خود را درخواست دهند تا شرایط مناسب آن بررسی و اعلام شود.

تدریس خصوصی آنلاین

در آموزش آنلاین استاد و دانشجو از طریق کامپیوتر وارد کلاس درس می‌شوند و حضور فیزیکی در کلاس ندارند اما شرایط و امکانات لازم برای آموزش فراهم می‌باشد. وقتی وارد کلاس آنلاین می شوید می‌توانید از تخته‌ای که وجود دارد برای نوشتن استفاده کنید، سوالات خود را از بپرسید، نمونه سوال و یا جزوه از استاد دریافت کنید و در کامپیوتر خود ذخیره کنید و در صورت نیاز می‌توانید دوربین کامپیوتر را فعال کنید تا تصویر استاد را مشاهده کنید و نیز با میکروفون با استاد گفتگو کنید. از مهمترین مزایای آموزش آنلاین انعطاف‌پذیری زمان تشکیل کلاس و صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد می‌باشد به خصوص اگر در شهر دیگری سکونت داشته باشید. علاوه بر این می‌توان کلاس درس آنلاین را ضبط نمود تا بتوان مجددا آنرا مرور کرد و بازده کلاس آموزشی بیشتر شود.

برای شرکت در کلاس‌های آنلاین تنها لازم است بوسیله کامپیوتر خود به اینترنت وصل شده و با لینک و اکانتی که به شما داده می‌شود وارد کلاس درس شوید.