پشتیبانی و کمک‌رسانی آنلاین

(Help Desk)

بسیاری از اوقات هنگام کار با سیستمهای کامپیوتری و دیگر تجهیزات انفورماتیک به یک مشکل خاص، ساده یا پیچیده برخورد می کنید. برای رفع مشکل تلاش می کنید اما به نتیجه دلخواه نمی‌رسید. از طرفی ممکن است امکان دسترسی حضوری و سریع به کسی که بتواند در حل مشکل شما را یاری کند ندارید.

 در چنین شرایطی باخود فکر می کنید که کاش امکان دسترسی به یک کارشناس داشتم و همین الان مشکل را با وی در میان می گذاشتم و کمک می گرفتم.

در چنین شرایطی بهترین و آسانترین کار این است که فورا گوشی تلفن را برداشته و با واحد پشتیبانی آنلاین رایان پویش تماس بگیرید و اگر از مشترکان ما هستید فورا یک تیکت ارسال کنید. بقیه کار با ما …

نحوه ارائه خدمات به مشتریان

  1. از طریق سیستم تیکتینگ: در این روش مشتریان، مشکلات خود را از طریق سیستم ارسال تیکت به صورت کتبی با کارشناسان در میان می‌گذارند و کارشناسان ما نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت آنلاین پاسخگوی آن‌ها خواهند بود.
  2. به صورت تلفنی: بعضی از مشکلات می‌بایست به صورت تلفنی و شفاهی به کارشناسان اعلام گردد و یا بالعکس کارشناسان ما برای حل مشکلات باید به صورت تلفنی مشتریان عزیز را راهنمایی کنند.
  3. به صورت ریموت: در این روش کارشناسان برای حل بعضی از مشکلات نیاز دارند تا به سیستم مورد نظر از راه دور با نرم‌افزارهایی که مخصوص این کار می‌باشند ریموت زده و مشکل کاربر را مستقیماً بر روی سیستم حل کنند.

پشتیبانی تلفنی همواره رایگان است

هزینه ریموت (پشتیبانی از راه دور) برای اولین بار رایگان و برای نوبتهای بعدی همراه با هزینه است که پس از انجام کار بصورت آنلاین در وبسایت پرداخت می شود

پشتیبانی آنلاین سریع در ۳ قدم:

۲. اعلام آی دی سیستم

برنامه پشتیبانی از راه دور را اجرا کنید

برنامه یک شماره ID به شما نشان می دهد

ضمن تماس با ما، شماره ID فوق را اعلام کنید

۳. پرداخت هزینه

پس از ریموت هزینه را پرداخت نمایید

حداقل ۱۰ دقیقه (۱۰۰۰۰ تومان)

پرداخت آسان